Apie Mus

Vaiko ar paauglio patiriami sunkumai paliečia visą šeimą ir kiekvienas šeimos narys tai išgyvena individualiai. “Šeimos psichologijos studijos” idėja kilo iš darbe su šeimomis stebėto poreikio kiekvienam šeimos nariui turėti saugią, tik jam skirtą erdvę dalintis kylančiais jausmais bei sunkumais ir ieškoti galimų situacijos sprendimų. Studija tai vieta kur kiekvienas šeimos narys turi jam skirtą erdvę gauti profesionalią psichologinę pagalbą.

  • – Teikiame individualias ir grupines psichologo konsultacijas vaikams ir paaugliams, turintiems emocinių, elgesio ar bendravimo sunkumų, patiriantiems bendravimo nesklandumų santykiuose, išgyvenantiems krizes ar patyrusiems traumuojamus įvykius, stokojantiems motyvacijos veiklai, siekiantiems geriau pažinti save, norintiems sustiprinti pasitikėjimą savimi ar ieškantiems savo profesinio pašaukimo.
  • – Konsultuojame tėvus ir globėjus keliančius klausimus apie emocinio ryšio su vaiku stiprinimą, siekiančius geriau suprasti savo vaiko poreikius, auklėjimo subtilybes, nerimaujančius dėl vaiko raidos atitikimo pagal amžių, norintiems padėti savo vaikams išgyventi didesnius pokyčius ar trauminius įvykius bei siekiantiems, jog jų pačių asmeninės patirtys ar skausmingi išgyvenimai kuo mažiau veiktų vaiko savijautą.
  • – Vedame seminarus, mokymus, užsiėmimus vaikams, paaugliams, tėvams, globėjams ir specialistams.

Violeta Šimienė

Psichologė

Šeimos psichologijos studijos įkūrėja

Skaityti daugiau…